Neler yeni
StarTR Türkiye,nin Sanal Sohbet Odaları esokey, okeylisans, OkeyLisans İnternet Hizmetleri

Evde Kal Türkiyem 💕

Korona virüs ve sebep olduğu COVID-19 hastalığından kendinizi ve çevrenizdekileri korumak için, T.C. Sağlık Bakanlığı'nın yayınladığı 14 Kural'a uymanızı önemle rica ederiz.

Daha Fazlası

StarTR Network 🎭

Öneri, istek, görüş, reklam ve sponsorluk, anlaşmaları hakkında bilgi almak için, iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.

Daha Fazlası

Forum Kuralları! 🤔🤔

StarTR Forum! kendine özgü kuralları olan, sınırsız özgürlük vaat etmeyen, akla her gelenin söylenmesinin ve isteyenin dilediği gibi davranmasının söz konusu olmadığı bir ortamdır.

Daha Fazlası

Tanıtım Kişiye Özel Kupa Bardak

softbilisim1

Forever StarTR!
Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
5 Haz 2021
Mesajlar
2
Tepki Puanı
0
Yaş
34
Konum
şanlıurfa
İlgi Alanı
araç kiralama
Cinsiyet
erkek
Eğitim
üniversite
ailesi olarak sizlere eşsiz tasarımlar sunan kişiye özel karikatür kupa denildiğinde ilk akla gelen isim kupa sepetidir. Karikatür tasarımlarında TÜRKİYEDE bir ilk olan kupasepeti Karikatür en iyi şekilde yapan tek firmadır. İnternette karşınıza çıkan KARİKATÜR TASARIMI adı altında olan tüm tasarımlar tamamen yalan olup sizin gönderdiğiniz fotoğrafı direk tasarıma koyan emek hırsızlarıdır. Karikatür fotoğraf tamamen efektlenmiş ilistorator ile çizilmiş fotoğraflardır Kupa Sepeti olarak , sizlere birbirinden eğlenceli tasarımlar çıkarır gündemdeki komik olayları yakından takip edip sizlere mizah olarak karşınıza çıkartan tek firmadır. Kupa sepeti hemen hemen herkese hitap eden tasarım kişiye özel karikatür arşivine sahiptir. Karikatür siparişi vermek İsterseniz web sitemizden istersenizde whatsapp veya mail adresimizden ulaşabilirsiniz
 
StarTR Bilgilendirme!
Yazılan Yorumlar Genel Ahlak Kurallarına Uygun Olmak Zorundadır. Bu Konuda Hassasiyet Göstermenizi Rica Ediyoruz.

Benzer konular