Neler yeni

Evde Kal Türkiyem 💕

Korona virüs ve sebep olduğu COVID-19 hastalığından kendinizi ve çevrenizdekileri korumak için, T.C. Sağlık Bakanlığı'nın yayınladığı 14 Kural'a uymanızı önemle rica ederiz.

Daha Fazlası

StarTR Network 🎭

Öneri, istek, görüş, reklam ve sponsorluk, anlaşmaları hakkında bilgi almak için, iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.

Daha Fazlası

Forum Kuralları! 🤔🤔

StarTR Forum! kendine özgü kuralları olan, sınırsız özgürlük vaat etmeyen, akla her gelenin söylenmesinin ve isteyenin dilediği gibi davranmasının söz konusu olmadığı bir ortamdır.

Daha Fazlası

Tanıtım Kırmızı Oda Bello Divano

seohaberleri

Forever StarTR!
Seo Uzmanı
Katılım
28 May 2020
Mesajlar
1,088
Tepki Puanı
15
Yaş
31
Konum
Ankara
İlgi Alanı
SEO
Cinsiyet
Erkek
TV8 ekranlarında seyirci ile buluşan dizisinin sponsorlarından birisi olan Bello Divano koltukları ile dikkat çekmektedir. koltukları ile mekan ve dekor arasında bağ sağlanmıştır. Hikâyeye uyum sağlayan ve kalitesini ekrandan seyirciye gösteren koltuklar sizlerin de kolaylıkla ulaşabilmesi adına Bello Divano’nun web sitesinde satışa sunulmaktadır. Bello Divano web sitesini ziyaret ederek e katalog aracılığı ile sizler de aradığınız mobilyaya ulaşım sağlayabilirsiniz. arasında olan Bello Divano sponsorlu olsun ya da olmasın her ürününe ve müşteri memnuniyetine oldukça fazla önem vermektedir.

Bello Divano koltuklar; kalite, rahatlık, şıklık, ulaşılabilirliği ve sağlamlık kriterleri göz önünde bulundurularak üretilmektedir. Sizler de ekranda gördüğünüz kusursuz tasarımlara sahip olan Bello Divano koltukları evinize taşımak isterseniz Bello Divano sitesinden ya da mağazalarından alışverişinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bello Divano online olarak modellere ulaşabilmeniz adına web sitesinde e-katalog hizmeti sunmaktadır. E-katalog aracılığı ile satışa sunulan ürünlere ulaşım sağlayabilir ve modelleri inceleyebilirsiniz.

Kırmızı Oda dizisinde de tercih edilen Bello Divano koltuklar kalitesi, rahatlığı, şıklığı, ulaşılabilirliği ve sağlamlığı ile sektörde yer alan diğer koltuklardan ayrılmaktadır. Ekranlardan dahi kalitesini belli eden ve pek çok insanın markasını merak ettiği koltuklara sahip olan Bello Divano her ürününe aynı özeni göstermektedir. Profesyonel bir ekip ile üretimi gerçekleştirilen koltuklar ilk aşamadan son aşamaya kadar son derece özenle üretilmektedir. ve daha fazlasında Bello Divano web sitesi aracılığı ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Web sitesinde yer alan Whatsapp danışma hattı ve iletişim numaraları üzerinden her türlü sorunuz ve talebinize Bello Divano ekibi kısa süre içerisinde geri dönüş sağlamaktadır.

Kırmızı Oda dizisinde kullanılan ve sponsorluğu gerçekleştirilen koltukların yanı sıra Bello Divano pek çok model koltuk hizmetini vermektedir. Kendi zevk ve beğeni seçeneklerinize göre tercih edebileceğiniz koltuk modelleri arasında; Meriç koltuk takımı, Şölen koltuk takımı, Asos koltuk takımı, Edremit koltuk takımı, Samut koltuk takımı, Erciyes koltuk takımı ve Luna koltuk takımı yer almaktadır. Sizler de TV8 ekranlarında Kırmızı Oda dizisinde gördüğünüz ve büyük bir beğeniye sahip olduğunuz koltuk takımına kısa süre içerisinde yalnızca bir sipariş ile sahip olabilirsiniz. Ekrandaki şıklığın, rahatlığın ve kalitenin evinize taşınması Bello Divano farkı ile oldukça kolaydır.
 
StarTR Bilgilendirme!
Yazılan Yorumlar Genel Ahlak Kurallarına Uygun Olmak Zorundadır. Bu Konuda Hassasiyet Göstermenizi Rica Ediyoruz.

Benzer konular