Neler yeni

Evde Kal Türkiyem 💕

Korona virüs ve sebep olduğu COVID-19 hastalığından kendinizi ve çevrenizdekileri korumak için, T.C. Sağlık Bakanlığı'nın yayınladığı 14 Kural'a uymanızı önemle rica ederiz.

Daha Fazlası

StarTR Network 🎭

Öneri, istek, görüş, reklam ve sponsorluk, anlaşmaları hakkında bilgi almak için, iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.

Daha Fazlası

Forum Kuralları! 🤔🤔

StarTR Forum! kendine özgü kuralları olan, sınırsız özgürlük vaat etmeyen, akla her gelenin söylenmesinin ve isteyenin dilediği gibi davranmasının söz konusu olmadığı bir ortamdır.

Daha Fazlası

Tanıtım Kayseri Yamaç Paraşütü

seohaberleri

Forever StarTR!
Seo Uzmanı
Katılım
28 Mayıs 2020
Mesajlar
1,371
Tepkime puanı
15
Yaş
31
Konum
Ankara
İlgi Alanı
SEO
Cinsiyet
Erkek
Kayseri’nin doğası, mimarisi ve mükemmel mavilikteki gökyüzünden izlemeye değer heyecan ortamı yaratılmaktadır. hizmeti ile adrenalinden hoşlanan eğlence tutkunları için kapsamlı hizmetler verilmektedir. Yamaç paraşütü onuşunda üstün hizmet kalitesi ve eşsiz bir deneyim fırsatı sunulmaktadır. Bu hizmet, alanında uzman olan pilotlar tarafından verilmektedir. Paraşüt sporunu başarılı bir şekilde gerçekleştiren pilotlar, sizlerin bu deneyimi daha kolay ve eğlenceli yaşayabilmeniz için yardımcı olmaktadır. Farklı yamaçlar ve dağların bu hizmette kullanıldığı yamaç paraşütü uçuşları, korkusu olan kişilere verilmemektedir.

Özellikle, hizmetleri, oldukça keyifli ve adrenalin dolu uçuşlardır. Yamaç paraşütü uçuşlarını yaparken Kayseri’nin muhteşem manzarasına da seyirci kalacaksınız. Verilen hizmetler de hayatını Paraşüt snowboard, tırmanış, kamp, trekking, hike and fly gibi spor dallarına adamış pilotlar, bu yönde hizmetler sunmaktadır. Tecrübe ve adrenalin seviyesi müşteri isteklerine göre ayarlanabilmektedir. Spor ve heyecan aşklarını bu sporları deneyimleyerek yaşayabilirsiniz. Heyecan dolu uçuşlar için hizmetleri, tecrübelerinizi artırarak, bakış açınızı değiştirecektir. Uçuş deneyimleri sırasında, yanınızda mutlaka bir pilot görevlendirilmektedir. Paraşütün nasıl yönlendirileceği ve iniş anında nerede duracağı konusunda sizlere yardımcı olmaktadır.

Yamaç paraşütü hizmeti verilirken, bütün gerekli güvenlik önlemleri alınarak uçuşa başlanmaktadır. Uçmak isteyen müşterilerin güvenliği sağlanarak, uçuş işlemi başlar. Aynı zamanda, uçma anında yanınızda olan pilot, sizleri bulunduğunuz ortama alıştırır. Bilgi için sizde gelebilirsiniz.
 
StarTR Bilgilendirme!
Yazılan Yorumlar Genel Ahlak Kurallarına Uygun Olmak Zorundadır. Bu Konuda Hassasiyet Göstermenizi Rica Ediyoruz.