Neler yeni
StarTR Türkiye,nin Sanal Sohbet Odaları OkeyLisans internet hizmetleri Şekershell internet hizmetleri

StarTR Türkiye | Forum ve Destek Sayfaları

seohaberleri

Aktif Kullanıcı
Yeni Kullanıcı
Katılım
28 Mayıs 2020
Mesajlar
18
Tepki Puanı
0
Puanları
1
Yaş
29
Konum
Ankara
İlgi Alanı
SEO
Cinsiyet
Erkek

Reputation:

Eşyalar maddi değerleri olan ve bunun yanında eşyaya sahip olduğumuz anın önemi dolayısıyla manevi değer addeden ürünlerdir. Eşya bize hediye verilmiş veya bir başkasından bize kalmış da olabilir. Böyle durumlarda eşyanın gözümüzdeki değeri maddi boyutun ötesinde olmaktadır. Kaybolan eşyaları sonsuza kadar bulamama gerçeği insanı üzer. Gelişen teknoloji ve internet ile her kullanıcının erişim sağladığı bazı web siteleri kayıp ürünler ile ilgili destek olmaktadır. Kayıp ilanı ile kaybolan eşyanızı veya çok sevdiğiniz evcil hayvanınızın kaybolduğu lokasyonu belirterek bulma umudu doğurabilirsiniz. Size arkadaşlık eden ve çok sevdiğiniz evcil hayvanınız hakkında fotoğraf koyarak ve açıklama yaparak bunları görenlerin yardımcı olmasını sağlayabilirsiniz.

Kayıp eşya veya evcil hayvan konusunda şimdiye kadar bir sürü kişiye umut olan ve kaybettiklerini geri almanın sevincini paylaşan bikayip.com sitesi kayıplar konusunda geniş bir sisteme sahip olup kayıp ürünü veya evcil hayvanı kısa sürede bulmanızı sağlamaktadır. Geniş bir kullanıcı erişimi olan site de kayıp evcil hayvan ilanları bölümüne içerik ve resim yükleyerek sokakta onlarla karşılaşan insanların size ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Evcil hayvan ve eşyaların yanında kayıp insan ilanı da alan site kaybolan yakınlarınız ya da çocuklar ile ilgili hayat kurtaracak bir hizmet vermektedir. Hem kayıp ilanı yükleyebileceğiniz hem de oradaki ilanlara göz atarak sokakta karşılaştığınızda siteden sahibine ulaşabileceğiniz bir sisteme sahip olan site değer verdiğiniz şeyleri geri getirmek konusunda sizlerin ve sizler gibi olanların vicdanı sayesinde başarı amacı gütmektedir. Kayıp ilanı ver arayışında bulunanlar için bölümleri olan site kaybettiğimiz evcil hayvanınızı en son nerde gördüğünüzü ifade etmeniz ile o bölgedeki kullanıcılara bildirim gönderip insanların kayıp olan evcil hayvanınızdan haberdar olmasını sağlamaktadır. Gönderilen bildirim sonrası gören herhangi biri sitede iletişime geçip sizi mutlu edebilir. Hiç tanımadığınız insanlara yardım edebileceğiniz ve onların site yardım etmelerine vesile olan bikayip.com değer addeden her şeyi geri getirmek için en önemli şansınız olmaktadır. Siteyi daha önce kullanmış ve ilanları sayesinde ürünlerine ve hayvanlarına kavuşmuş insanların bulunduğunu bilmek bizler ve sizler için daha fazlasını bulma ümidi ile çabalamak gerektiğini göstermektedir.
 
Üst