Neler yeni

Evde Kal Türkiyem 💕

Korona virüs ve sebep olduğu COVID-19 hastalığından kendinizi ve çevrenizdekileri korumak için, T.C. Sağlık Bakanlığı'nın yayınladığı 14 Kural'a uymanızı önemle rica ederiz.

Daha Fazlası

StarTR Network 🎭

Öneri, istek, görüş, reklam ve sponsorluk, anlaşmaları hakkında bilgi almak için, iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.

Daha Fazlası

Forum Kuralları! 🤔🤔

StarTR Forum! kendine özgü kuralları olan, sınırsız özgürlük vaat etmeyen, akla her gelenin söylenmesinin ve isteyenin dilediği gibi davranmasının söz konusu olmadığı bir ortamdır.

Daha Fazlası

Tanıtım Huzurun Adresi; Fethiye Turları

bebekorguu

Forever StarTR!
Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
15 Ağu 2020
Mesajlar
25
Tepki Puanı
1
Yaş
40
Konum
ist
İlgi Alanı
webmaster
Cinsiyet
erkek
Huzurun Adresi Fethiye Turları
Muğla'nın eşsiz noktalarından birisi olan Fethiye ziyaretçilerini bekliyor. firması güvencesi ile sunulan tur seçenekleri arasından bütçenize uygun olan paketi seçerek huzurlu bir yolculuğa çıkabilirsiniz. Dalyan, Ölüdeniz ve birçok yerde binlerce güzellik sizleri bekliyor. Turlar çeşitli bütçelere ayrılmış olup ortalama olarak 150 TL ile 2000 TL arasında değişiklik göstermektedir.


Büyükşehirlerin kalabalığından kaçmak, aileleri ile huzurlu vakit geçirmek isteyen kişilerin ideal tercih olan bu turlar ve ile kalabalıktan, stresten bir süre uzak kalma şansını yakalayacaksınız. Sizler için sunduğumuz platformumuz üzerinden istediğiniz aktivite çeşitlerine rezervasyon yapma imkânınız bulunuyor. Dilerseniz bizlerle iletişime geçerek de turlar hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.
 
StarTR Bilgilendirme!
Yazılan Yorumlar Genel Ahlak Kurallarına Uygun Olmak Zorundadır. Bu Konuda Hassasiyet Göstermenizi Rica Ediyoruz.