Neler yeni
UzmanYazar, Freelance Tanıtım Yazısı Satışı, Web Yazılım Hizmetleri StarTR Türkiye,nin Sanal Sohbet Odaları

Evde Kal Türkiyem 💕

Korona virüs ve sebep olduğu COVID-19 hastalığından kendinizi ve çevrenizdekileri korumak için, T.C. Sağlık Bakanlığı'nın yayınladığı 14 Kural'a uymanızı önemle rica ederiz.

Daha Fazlası

StarTR Network 🎭

Öneri, istek, görüş, reklam ve sponsorluk, anlaşmaları hakkında bilgi almak için, iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.

Daha Fazlası

Forum Kuralları! 🤔🤔

StarTR Forum! kendine özgü kuralları olan, sınırsız özgürlük vaat etmeyen, akla her gelenin söylenmesinin ve isteyenin dilediği gibi davranmasının söz konusu olmadığı bir ortamdır.

Daha Fazlası

Tanıtım Havuz Kimyasalları Satış Sitesi

seohaberleri

Forever StarTR!
Seo Uzmanı
Katılım
28 May 2020
Mesajlar
853
Tepki Puanı
15
Yaş
30
Konum
Ankara
İlgi Alanı
SEO
Cinsiyet
Erkek
, havuzun içindeki kir, bakteri ve benzeri oluşumları temizlemek adına kullanılan ürünlerdir. Yaz aylarında yoğun kullanılan bu ürünler, hijyen oluşumunu tam anlamıyla yakalayabileceğiniz özelliklere sahiptir. Havuz kimyasallarını kullanarak, çevresel faktörlerden ya da insan kaynaklı kirlenmelerden havuzu dezenfekte edebilirsiniz. Kimyasalların kullanımı, havuzun içindeki mikrop ve bakterileri öldürdüğü için olası hastalıklarda meydana gelmez. Yüzme havuzlarının kullanılıp kullanılmaması kir oluşumuna etki etmez. Yani havuzlar kullanılmasa bile bakteri, mikrop, yosun ve mantar gibi oluşumlar meydana gelir. Kullanılan kimyasallar ise öncelikle, yosunlaşmayı önler. Daha sonra, aktif mikrop ya da bakteri varsa bunları da öldürür. Kullanılacak sayesinde bütün kir ve bakterilerden havuzun temizlenebilmesi mümkündür.

Periyodik aralıklarla, havuzun temizlenmesi istenmeyen kir ve bakterilerin oluşmasına engel olur. Çünkü kimyasal kullanılmayan havuzlar, bulanık ve yosunludur. Dolayısıyla düzenli olarak ve kimyasallarıyla temizlik işlemi tekrarlanmalıdır. Havuzun, görünümü ve hijyenik olması için bu işlemlerin yapılması önemlidir. Ayrıca bu işlemler, kapalı ya da açık olan havuzlara da rahatlıkla uygulanır. Aqua parklar, site havuzları, oteller, özel okullar ve benzeri havuz türleri için kimyasal kullanımı uygundur. Ancak bu kimyasalların, doğru miktarda kullanılması gerekir. Kimyasal kullanım oranları, havuzun konumu, boyutu, hava koşulları, kullanım sıklığı, kişi sayısı gibi faktörlere bağlı olmalıdır. linkinden kimyasal ürünleri kontrol edebilirsiniz.
 
StarTR Bilgilendirme!
Yazılan Yorumlar Genel Ahlak Kurallarına Uygun Olmak Zorundadır. Bu Konuda Hassasiyet Göstermenizi Rica Ediyoruz.