Neler yeni
StarTR Türkiye,nin Sanal Sohbet Odaları esokey, okeylisans, OkeyLisans İnternet Hizmetleri

Evde Kal Türkiyem 💕

Korona virüs ve sebep olduğu COVID-19 hastalığından kendinizi ve çevrenizdekileri korumak için, T.C. Sağlık Bakanlığı'nın yayınladığı 14 Kural'a uymanızı önemle rica ederiz.

Daha Fazlası

StarTR Network 🎭

Öneri, istek, görüş, reklam ve sponsorluk, anlaşmaları hakkında bilgi almak için, iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.

Daha Fazlası

Forum Kuralları! 🤔🤔

StarTR Forum! kendine özgü kuralları olan, sınırsız özgürlük vaat etmeyen, akla her gelenin söylenmesinin ve isteyenin dilediği gibi davranmasının söz konusu olmadığı bir ortamdır.

Daha Fazlası

Tanıtım Güncel Dini Bilgiler Sitesi

seohaberleri

Forever StarTR!
Seo Uzmanı
Katılım
28 May 2020
Mesajlar
711
Tepki Puanı
13
Yaş
30
Konum
Ankara
İlgi Alanı
SEO
Cinsiyet
Erkek
Günümüzde başlığı altında pek çok site yer almaktadır. Fakat en doğru siteyi bularak bilgiler almamız bizim için doğru olacaktır. Söz konusu olan bu içerisinde; Kur’an Kerim hakkında birçok bilmediğimiz bilgiler, dualar ve zikirler, peygamberimiz hakkında her türlü bilgi, İslam adına her şey, iman hakkında bilgiler, zekât ile ilgili esaslar, ilim, ihsan, fıkıh adına her şey, abdest nasıl alınır, dini videolar, İslami sohbetler, dini sözler, namaz nasıl kılınır, ezan duası, gusül abdesti nasıl alınır gibi başlıkları ile sitelerde birçok güzel anlamlı bilgiler yer almaktadır.

Dini siteler bizlere Allah yolunda yardımcı olan en iyi arkadaştır. Bazen aklımıza takılan bir soru olduğu zaman hemen üzerinden öğrenebiliriz. Bazı İslami siteler içerisinde radyolar da yer almaktadır. Bu radyolar üzerinden ilahiler, dualar, vaazlar dinleyebilirsiniz. Ayrıca sitede Kur’an-ı Kerimin anlamı ve tefsire, meali, Arapça yazılışı da bulunuyor. Üstelik bunlar bir bütün halinde değil ayet ayet ayrılmış şekilde yer alıyor. Sitesi üzerinden en kaliteli ve doğru bilgilere ulaşmanız mümkündür. Ayrıca site içerisinde merak ettiğiniz soruları sorabilir ve hızlı bir şekilde cevap alabilirsiniz. Site editörleri dini konularda oldukça deneyimi ve donanımlı kişilerden seçilmektedir. En doğru ve kaliteli bilgileri sizler ile paylaşmaktadır.
 
StarTR Bilgilendirme!
Yazılan Yorumlar Genel Ahlak Kurallarına Uygun Olmak Zorundadır. Bu Konuda Hassasiyet Göstermenizi Rica Ediyoruz.

Benzer konular