Neler yeni
StarTR Türkiye,nin Sanal Sohbet Odaları satilik sıfır ve ikinci el oto ilanlar

Evde Kal Türkiyem 💕

Korona virüs ve sebep olduğu COVID-19 hastalığından kendinizi ve çevrenizdekileri korumak için, T.C. Sağlık Bakanlığı'nın yayınladığı 14 Kural'a uymanızı önemle rica ederiz.

Daha Fazlası

StarTR Network 🎭

Öneri, istek, görüş, reklam ve sponsorluk, anlaşmaları hakkında bilgi almak için, iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.

Daha Fazlası

Forum Kuralları! 🤔🤔

StarTR Forum! kendine özgü kuralları olan, sınırsız özgürlük vaat etmeyen, akla her gelenin söylenmesinin ve isteyenin dilediği gibi davranmasının söz konusu olmadığı bir ortamdır.

Daha Fazlası

seohaberleri

STR - Level-IIII
Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
28 May 2020
Mesajlar
168
Tepkime puanı
11
Puanları
18
Yaş
29
Konum
Ankara
İlgi Alanı
SEO
Cinsiyet
Erkek
Yaşam alanının temizliği insan sağlığı açısından oldukça önemli faktörlerden birisidir. Temizlikyolda, sizler için profesyonel temizlik hizmeti vermektedir. Temizlik için istediğiniz personel sayısını ve ne kadar süre temizlik hizmeti almak istediğinizi kendiniz belirleyebilirsiniz. Sizlerin tercihine sunulan bu seçenekleri belirledikten sonra isterseniz tek seferlik isterseniz paket seçimi yaparak belirli aralıklarla Temizlik Yolda’nın sizlere sunmuş olduğu hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

Temizlik Yolda; boş ev sonrasında tadilat temizliği, ev temizliği, ofis temizliği, ev dezenfeksiyonu ve ofis dezenfeksiyonu gibi pek çok hizmeti sunmaktadır. Son derece profesyonel bir ekip ile çalışarak dezenfeksiyon uygulamalarının güvenilirliğinin garantisi siz değerli müşterilere verilmektedir. Sağlık bakanlığının onayı dahilinde dezenfeksiyon uygulaması firmamız Temizlik Yolda tarafından gerçekleştirilmektedir.

Temizlikçi bul uygulamalarının karışıklığından ve güvensizliğinden sıkılan kişiler için ideal olan Temizlik Yolda, web sitesi aracılığı ile üç adımda siparişinizi vermenizi sağlamaktadır. Temizlikçi talebinde bulunmak için ilk olarak sitede yer alan formu doldurmanız gerekmektedir. Kaç personel istediğinizi, yarım gün ya da tam gün temizlik talebinizi ve adres bilginizi girdikten sonra ilk adımı tamamlamış sayılırsınız. Ev temizliği ya da ofis temizliğini belirli aralıklarla yeniletmek isteyen kişilerin paketler kısmından avantaj paketlerini incelemesi bütçe dostu kampanyaları görmesini sağlamaktadır. İkinci adımda rezervasyonunuzu ve hangi saatler aralığında temizlik talep ettiğinizi belirledikten sonra son adım olarak güvenilir bir şekilde ödemenizi gerçekleştirerek talebinizi oluşturabilirsiniz. Daha fazla bilgi için hemen www.temizlikyolda.com sitesine gelebilirsiniz.
 
StarTR Bilgilendirme!
Yazılan Yorumlar Genel Ahlak Kurallarına Uygun Olmak Zorundadır. Bu Konuda Hassasiyet Göstermenizi Rica Ediyoruz.
Google ads alanı