Neler yeni

Evde Kal Türkiyem 💕

Korona virüs ve sebep olduğu COVID-19 hastalığından kendinizi ve çevrenizdekileri korumak için, T.C. Sağlık Bakanlığı'nın yayınladığı 14 Kural'a uymanızı önemle rica ederiz.

Daha Fazlası

StarTR Network 🎭

Öneri, istek, görüş, reklam ve sponsorluk, anlaşmaları hakkında bilgi almak için, iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.

Daha Fazlası

Forum Kuralları! 🤔🤔

StarTR Forum! kendine özgü kuralları olan, sınırsız özgürlük vaat etmeyen, akla her gelenin söylenmesinin ve isteyenin dilediği gibi davranmasının söz konusu olmadığı bir ortamdır.

Daha Fazlası

Tanıtım Gökkurt Sözlük

seohaberleri

Forever StarTR!
Seo Uzmanı
Katılım
28 Mayıs 2020
Mesajlar
1,300
Tepkime puanı
15
Yaş
31
Konum
Ankara
İlgi Alanı
SEO
Cinsiyet
Erkek
6h3ejm1.jpg

, katılımcı sözlük sitesi olarak hizmet veren ve içeriğinde farklı konuların yer verildiği içeriklere sahiptir. Her katılımcı, bu siteye kolayca ve hızlıca üye olabilir. Üstelik belirli kurallar çerçevesinde seçeneği ile sitesini tanıtabilir, entry girebilir ve fikirlerini paylaşabilir. Kategori kısmından kendi ilgi alanlarına göre son girilen enrtyleri kontrol edebilir, entry ekleyebilir ve yorum yapabilirler. Ayrıca site üzerinden son girilen entryleri okuyabilir ve yanıtlayabilirler.

olarak Türk tarihinde yer alan önemli gelişmeleri ve bilgileri enrty olarak sitede kolayca bulabilir veya sizde bilgi olarak enrty girebilirsiniz. Site, kurulduğu günden bu yana birçok yazarın kaliteli bir şekilde çalışmasına ve yüzlerce ziyaretçinin faydalanmasına olanak sağlamıştır.

Hemen sizde şimdi katılımcı sözlük sitesi Gökkurt Sözlük sitesine ücretsiz olarak kayıt olmak ve özgürce paylaşımlar yapmak için adresine gelebilirsiniz.
 
StarTR Bilgilendirme!
Yazılan Yorumlar Genel Ahlak Kurallarına Uygun Olmak Zorundadır. Bu Konuda Hassasiyet Göstermenizi Rica Ediyoruz.

Benzer konular