Neler yeni
StarTR Türkiye,nin Sanal Sohbet Odaları OkeyLisans internet hizmetleri Şekershell internet hizmetleri

StarTR Türkiye | Forum ve Destek Sayfaları

sadomazo909

Yeni Kullanıcı
Yeni Kullanıcı
Katılım
28 Haziran 2020
Mesajlar
2
Tepki Puanı
0
Puanları
0
Yaş
27
Konum
istanbul
İlgi Alanı
seo
Cinsiyet
erkek

Reputation:

Gıda Ve Endüstri Alanında Kullanılan Plastik Kovaların Üretimi

İstanbul merkezli olan firma gıda ve endüstri alanında kullanılan plastik kovaların üretimini yapıyor. Böylelikle endüstri ve gıda sektöründe çalışan kişilerin ürünlerinin saklanması amacıyla firmanın kovalarını satın alabiliyorlar. Plastik kova üreticileri arasında yer alan firma dayanıklı ve ürünlerin uzun süre dayanmasını sağlayacak kovaların üretimini yapıyor.

Ayrıca müşteri memnuniyetine uygun hizmet vermeyi amaçlıyor. Gıda sektörü için ürettikleri kovalar zeytin, peynir, turşu, helva ve çikolata gibi ürünlerin koyulması ve saklanması için kullanılıyor. Endüstri sektörü için ürettikleri kovalar ise deterjan, ilaç, sabun, tohum ve yem gibi malzemelerin koyulması için kullanılabiliyor.

Her Renkte Kova Üretimi

Kolay kullanım özelliğine sahip olan plastik kova çeşitlerinin üretilmesini sağlayan firma her renkte üretim yapabiliyor. Böylelikle alıcılar sektörlerine ve firmalarına uygun olacak renkleri seçerek sipariş verebiliyorlar. Kova renkleri dışında firma kovalara yaptığı ofset baskılarda da 6 farklı renge kadar baskı yapabiliyor. Bu sayede firmanın ismi veya logosu kovalar üzerine düzgün bir şekilde basılabiliyor. Ayrıca firmanın şeffaf renkli kova üretimi de bulunuyor. Böylelikle kovalar içinde yer alan ürünlerin ne olduğu dışarıdan bakıldığında anlaşılabiliyor.

Kovalarda Toptan Satış

Firma üretimini yaptığı plastik kovaların toptan satışını gerçekleştiriyor. Böylece alıcılar ihtiyaç duydukları sayılardaki kovaları sipariş edip kullanmaya başlıyorlar. Alıcılar ihtiyaç duydukları toptan plastik kova fiyatları bilgilerini de firmayla yaptıkları görüşmelerde öğrenip uygun ücretli olan hizmetlerinden yararlanabiliyorlar.

Kovalarda Geri Dönüşüm İmkanı

Firma geri dönüşümü olan plastik kovaların üretimini de yapıyor. Böylelikle kişiler çevreye zarar vermeyen kovaları ürünlerinin saklanması için tercih edebiliyorlar.
 
Üst