Neler yeni
StarTR Türkiye,nin Sanal Sohbet Odaları OkeyLisans internet hizmetleri Şekershell internet hizmetleri

StarTR Türkiye | Forum ve Destek Sayfaları

Kerem

Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
22 Ekim 2019
Mesajlar
7
Tepki Puanı
3
Puanları
3
Yaş
20
Konum
Ankara
İlgi Alanı
Bilgisayar
Cinsiyet
Male

Reputation:

Fotokopi makinası kiralama sisteminde, makine satın almanıza gerek yok. Makinede sarf malzemeler ve yedek parçada bizden size sadece kağıt almak düşüyor. Renkli a3 ve a4 çekebilen fotokopi makineleri kurulumu için bir telefon yeter. Günlük ve haftalık toplantılar içinde cihaz kiralamamız vardır.

Kiralık fotokopi anlaşması kapsamında, firmamız tarafından fotokopi makinesi kurulumu ücretsiz olarak yapılır ve kağıt dışındaki tüm giderleri bize ait olur. Böylece fotokopi makinesi, yazıcı, sarf malzeme, servis, tamir, yedek parça gibi hiç bir masrafın ücretini ödemezsiniz. Bunların hepsi anlaşmada belirtildiği gibi bizim tarafımızdan ücretsiz ve yedekli olarak karşılanır.

Bu hizmetlerin yanı sıra, firmamız tarafından bulunduğunuz ilçeye özel tahsis edilmiş servis elemanımızdan anında yardım destek alır, ve sürekli olarak stoklu bırakacağımız Tonerler ile asla işleriniz yarım kalmaz. Sormanız gereken her türlü soruya cevabınız Tele Destek ekibimizden anında gelir. Teknik ekibimizin yerinde çözemediği arızalarda, cihaz anında yedeği ile değiştirilir.

Sizlerde bilirsiniz ki, hiç bir ürünün ve malzemenin maliyeti üreticisinden daha ucuza mal edilemez. Kiralık sistem anlaşması ile kopya maliyetinizi % 50 daha ucuza ma edebilirsiniz.sürpeiz giderlere son.