Neler yeni

Evde Kal Türkiyem 💕

Korona virüs ve sebep olduğu COVID-19 hastalığından kendinizi ve çevrenizdekileri korumak için, T.C. Sağlık Bakanlığı'nın yayınladığı 14 Kural'a uymanızı önemle rica ederiz.

Daha Fazlası

StarTR Network 🎭

Öneri, istek, görüş, reklam ve sponsorluk, anlaşmaları hakkında bilgi almak için, iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.

Daha Fazlası

Forum Kuralları! 🤔🤔

StarTR Forum! kendine özgü kuralları olan, sınırsız özgürlük vaat etmeyen, akla her gelenin söylenmesinin ve isteyenin dilediği gibi davranmasının söz konusu olmadığı bir ortamdır.

Daha Fazlası

Tanıtım Flat Panel Dedektör

seohaberleri

Forever StarTR!
Seo Uzmanı
Katılım
28 Mayıs 2020
Mesajlar
1,300
Tepkime puanı
15
Yaş
31
Konum
Ankara
İlgi Alanı
SEO
Cinsiyet
Erkek
Teknoloji en çok sağlık alanında ilerlemiş ve geliştirilen pek çok cihaz ile hastalara hızlı ve etkili çözümler sunulmuştur. Dijital radyografi sistemleri sayesinde anında görüntü olanağı sunulmakta, hastaların hızlı bir şekilde işleme tabi tutulması, klinisyenler içinse daha hızlı bir şekilde görüntü alarak daha hızlı bir şekilde teşhis koyma olanağı sunmaktadır. yani kısaca FPD teknolojisi olarak adlandırılan sisteme dayalı olarak üretilen dijital radyografi cihazları hastanelerde kullanılan en gelişmiş cihaz teknolojilerinden biridir. Dentem Sağlık 1994 yılından bu yana Radyoloji alanında ürün hizmetleri vermekte olan, İRay firmasının Türkiye temsilcisi olarak görev yapan ve bunun yanı sıra Carestream, SMAM X-ray equipment, POSKOM, Browiner, Vılla Radıology Systems, EPSON, EIZO gibi dünya markalarının da çeşitli hizmetlerini sunmaktadır.

Hastaların tedavi almalarını kolaylaştıran yeni nesil gelişmelerden biri olan sayesinde Ortak Sağlık Güvenlik Birimi firmalarının veya diğer sağlık kuruluşlarının ihtiyaçlarına çözüm üretilebilmektedir. Bu araçlar gerekli cihazlarla donatılmış olarak sunulmakta ve radyoloji alanında hastalara kaliteli hizmet sunma imkânı sağlanmaktadır. Carestream Flex CR Sistemi, iRay Flat Panel Dedektör ve Poskom Röntgen cihazları ile donatılan mobil sağlık cihazları yeni nesil teknolojisi sayesinde OSGB firmaları için tercih edilir bir üründür. web sitesi üzerinden firmaya ait ürün ve hizmetleri inceleyerek ürün ve hizmet satın alabilirsiniz.
 
StarTR Bilgilendirme!
Yazılan Yorumlar Genel Ahlak Kurallarına Uygun Olmak Zorundadır. Bu Konuda Hassasiyet Göstermenizi Rica Ediyoruz.

Benzer konular