Neler yeni
UzmanYazar, Freelance Tanıtım Yazısı Satışı, Web Yazılım Hizmetleri StarTR Türkiye,nin Sanal Sohbet Odaları

Evde Kal Türkiyem 💕

Korona virüs ve sebep olduğu COVID-19 hastalığından kendinizi ve çevrenizdekileri korumak için, T.C. Sağlık Bakanlığı'nın yayınladığı 14 Kural'a uymanızı önemle rica ederiz.

Daha Fazlası

StarTR Network 🎭

Öneri, istek, görüş, reklam ve sponsorluk, anlaşmaları hakkında bilgi almak için, iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.

Daha Fazlası

Forum Kuralları! 🤔🤔

StarTR Forum! kendine özgü kuralları olan, sınırsız özgürlük vaat etmeyen, akla her gelenin söylenmesinin ve isteyenin dilediği gibi davranmasının söz konusu olmadığı bir ortamdır.

Daha Fazlası

Tanıtım En Yeni Türkü Sözleri Sitesi

seohaberleri

Forever StarTR!
Seo Uzmanı
Katılım
28 May 2020
Mesajlar
920
Tepki Puanı
15
Yaş
30
Konum
Ankara
İlgi Alanı
SEO
Cinsiyet
Erkek
Site Url
https://www.turkusozleri.com/
Site Title
En Yeni Türkü Sözleri Sitesi
Yeni türkü sözleri arayışında olan türkü yazarları için ilham kaynağı olacak birçok eser bulunmaktadır. Türkü sözlerinin farklı konuları ve hikayeleri ele aldığını söyleyebiliriz. Geçmişte efsane olan türkülerin yanı sıra, yeni sanatçı ve ozanların yazmış olduğu eserler de dikkat çekmektedir. Türkü sözlerinin farklı yörelere ait eserleri de site üzerinde mevcuttur. Ana sayfaya giriş yaptığınızda kategoriler halinde sıralanmış şekilde hizmetleri görüntüleyebilirsiniz. Bu hizmetler arasında; türkü notaları da yer alır. Bu notalar üzerinden dilediğiniz parçayı kendi sazınızla rahatlıkla çalabilirsiniz. Yeni ya da bilindik olan türkülerin notalarını bu kategori üzerinden kontrol edebilirsiniz. Türkü notaları, yöre türküleri, aşk türküleri, savaş türküleri, özlem türküleri ve tarihi olaylardaki eserleri ele alır.

Türkü notaları kadar türkü tutkunları için türkü videoları da site üzerinde yer almaktadır. Yeni yeni türkü söylemeye başlayan türkücülerden eskilerden efsane olan türkücülere kadar farklı video klipleri bu kategoride görebilirsiniz. Türkü videolarını da site üzerinden donma ve kesinti yaşamadan rahatlıkla seyredebilirsiniz. Aynı zamanda, sitede yer alan kategoriler arasında; ozanlar ve sanatçı isimleri de yer alır. Bununla birlikte, nostaljik sararmış fotoğraflar ve çeşitli röportajlar da sitenin sunduğu hizmet kategorileri arasında yerini alır. Türkü söyleyen ya da türkü dinlemekten hoşlanan bireyler için bu anlamda farklı tip hizmetler sunulmaktadır.
 
StarTR Bilgilendirme!
Yazılan Yorumlar Genel Ahlak Kurallarına Uygun Olmak Zorundadır. Bu Konuda Hassasiyet Göstermenizi Rica Ediyoruz.

Benzer konular