Tanıtım En İyi Melodiler Sitesi

seohaberleri

STR - Level-II
Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
28 Mayıs 2020
Mesajlar
68
Tepki Puanı
0
Puanları
6
Yaş
29
Konum
Ankara
İlgi Alanı
SEO
Cinsiyet
Erkek

Reputation:

Günümüz teknolojisiyle birlikte pek çok insan ücretsiz olarak müzik dinleme zevkini yaşamaktan yararlanabilmektedir. Ücretsiz müzik dinleme uygulaması olan Phoneky sınırsız melodi ve zil sesini sizlere ulaştırmaktadır. Phoneky aracılığı ile sizler de telefonunuza pek çok yeni özelliği getirebilirsiniz. Ücretsiz bir uygulama olan Phoneky ile kullanmaktan hoşlanmadığınız, eskiyen ve çeşitliliği az olan telefon melodilerinizden kurtularak yeni melodilere sahip olabilirsiniz. En iyi melodi sitesi olarak bilinen Phoneky içerisinde sadece melodiler değil aynı zamanda hd duvar kağıtlarını, canlı duvar kağıtlarını, temaları, animasyonları ve pek çok zil sesini içerisinde barındırmaktadır. Uygulama içerisinde yer alan hizmetler aracılığıyla sınırsız melodilere tek tuşla ulaşabilirsiniz.

Sınırsız melodi hizmetini sizlere ücretsiz olarak sunan Phoneky’i kısa süre içerisinde indirerek kullanmaya başlayabilirsiniz. Arka plan resimleri, animasyonlar, melodiler, canlı duvar kağıtları gibi hizmeti içerisinde barından uygulama telefon saklama alanında çok fazla alan kaplamaması nedeniyle de sıklıkla tercih edilmektedir. Arka plan resimleri telefonunuzun model ve ekranına göre uygulama tarafından ayarlanır ve sizlerin hiçbir olumsuzluk yaşamaması için iyi bir hizmetin garantisi verilir. Tüm bunların yanı sıra beğendiğiniz melodileri oy vererek geri bildirim yapabileceğiniz uygulama içerisinde beğendiğiniz her içeriği diğer kullanıcılarla paylaşabilirsiniz.

Uygulama içerisinde bulunan ve diğer kullanıcılar ile sıklıkla paylaşabileceğiniz başlıca melodi çeşitleri; komik, sinema filmi temaları, dans müzikleri, ünlü sanatçıların sesleri, ses efektleri, pop, rock, ambiyans, elektronik, enstrümantal, bildirim sesleri olarak sıralanabilmektedir. Herkesin zevkine uyum sağlayabilecek olan bu türler arasından sizler de sevdiğiniz türü kolaylıkla seçebilirsiniz. Uygulamanın özelliklerinden ve sınırsız hizmetlerinden yararlanabilmek için uygulamayı indirmeniz yeterlidir. Phoneky kullanıcılarının hiçbirinden uygulama ücreti talep edilmemektedir. Daha fazlası için hemen tr.phoneky.com sitesine gelebilirsiniz.