En İyi Adisyon Programı Tavsiyesi

seohaberleri

Forever StarTR!
Seo Uzmanı
İlgi Alanı
SEO
Cafe restoran ve lokanta sahiplerinin olmazsa olmazlarından bir tanesi de yada diğer adıyla sipariş sistemi.

Öncelikle en iyi sipariş sistemi diye bir şeyin olmadığını başta belirtelim. Bu sizin ihtiyaçlarınız ve beklentileriniz doğrultusunda değişecek bir süreç. Ben burada en uygun fiyata en hızlı nasıl çalışabilirsiniz onu anlatacağım.

Yüksek Maliyetli Endüstriyel Bilgisayarlar

Ne yazık ki çoğu kafe ve restoranda bunlar var. Sadece dokunmatik ve restoranlar bunu almaya mecbur olduğu için gerçekten de çok yüksek miktarlara satılıyor. Zaten bu işe girerken fazlasıyla bir harcama yapıyoruz. Fakat üç bilgisayar alacaksınız diye 10.000 TL harcamanın bir anlamı var mı?

Piyası boş gören bu arkadaşlar bizler mahkum olduğumuz için bu bilgisayarları almak zorundayız gibi düşünebiliyorlar. Neyseki dünya değişiyor.

Artık telefonunuzdan yada 500 tl değerinde bir tabletten bütün restoranı yönetebiliyorsunuz. Sizcede en akıllıca olan bu değil mi? Tabi paranız çoksa Ataköy’de bulunan robot cafe’deki gibi robotlar satın alıp onları bile çalıştırabilirsiniz.

Kağıt Masrafları

Şimdi size ağaçları kesmekten uzun uzadıya bahsetmeyeceğim ama bu konuda da dikkat etmemiz gerek. Bu dünya bizim. Ayda ortalama bir restoran yada cafe sırf siparişler mutfaktan çıkması için 200 Tl Kağıt ücreti ödediğini biliyor muydunuz?

Neden telefondan yada dijital bir ortamdan bunu takip etmiyoruz? Nasıl olsa bir kaç sonunda aldığınız cihazın parası çıkacaktır. Tabi siz kağıt tüketimine devam etmek istiyorsanız siz bilirsiniz.

Bulut Sistemler

Balıkesir de rastladığım bir cafe 15 yıldır aynı programı kullanıyor. Programı da internetten tabiri caizse kaçak olarak indirmişler. Ne bilgisayarını değiştirebiliyordu. (15 yıllık bir bilgisayar hayal edin) Ne de programını. Bedava kullanma isteği uzun vadede gerçekten sorun yarattığına şahit oldum.

Bir diğeri ise veri kaybı. Yerel bilgisayarlarda sipariş verilerini tutan sistemler, aylık haftalık ödeme yapsa dahi veri kaybına çok açıklar, elektriğin gitmesi yada ana bilgisayarın bozulması size işinize hayati darbe vurabilir. Bunun yerini artık bulut sistemler almaya başladı bile. İnternet icat olalı çok oldu ve bunu kullanmalıyız. Ayrıca bulut sistemler yerel server’lara göre çok daha ekonomik olduğunu biliyor muydunuz?

Abonelik Sistemi

25.000 Tl ye yakın bir para harcandı. Herşey el üstünde yaparız efendim kuralım efendim. Parayı verdik adamlara ulaşamıyoruz.

Malesef böyle sorunlar oldukça fazla, insanlar gerçekten kaliteli bir hizmet almak istiyor. Peki siz neden abonelik yöntemini kullanmıyorsunuz? Ay ay ödeyin ve memnun kalmadığınız zaman çıkın.

Şimdi o parayı ve zamanı kim geti getirebilir ki? Neyse kağıt kalemde sipariş tutmaya devam.

Özet Sonuç

Yazıyı fazla uzatmadan bir sonuca bağlamak istiyorum. Artık endüstriyel bilgisayarlar çok pahalı ve o fiyata piyasadaki en iyi bilgisayarı alabilecekken en düşük özelliklerde bilgisayarlara sahip oluyoruz. Kağıt masrafları cabası, peşin verilen paralar ve sonrasında açılmayan telefonlar. Yukarıda yazdığım bütün bu sorunları çözebilen bir kaç program elbetteki var. Benim önerim Adisyon Programım. Sizde hemen incelemek için sitesine gelebilirsiniz.

StarTR Bilgilendirme!
Yazılan Yorumlar Genel Ahlak Kurallarına Uygun Olmak Zorundadır. Bu Konuda Hassasiyet Göstermenizi Rica Ediyoruz.