Neler yeni
StarTR Türkiye,nin Sanal Sohbet Odaları esokey, okeylisans, OkeyLisans İnternet Hizmetleri

Evde Kal Türkiyem 💕

Korona virüs ve sebep olduğu COVID-19 hastalığından kendinizi ve çevrenizdekileri korumak için, T.C. Sağlık Bakanlığı'nın yayınladığı 14 Kural'a uymanızı önemle rica ederiz.

Daha Fazlası

StarTR Network 🎭

Öneri, istek, görüş, reklam ve sponsorluk, anlaşmaları hakkında bilgi almak için, iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.

Daha Fazlası

Forum Kuralları! 🤔🤔

StarTR Forum! kendine özgü kuralları olan, sınırsız özgürlük vaat etmeyen, akla her gelenin söylenmesinin ve isteyenin dilediği gibi davranmasının söz konusu olmadığı bir ortamdır.

Daha Fazlası

Tanıtım Elo Boost Türkiye Sitesi

seohaberleri

Forever StarTR!
Seo Uzmanı
Katılım
28 May 2020
Mesajlar
802
Tepki Puanı
14
Yaş
30
Konum
Ankara
İlgi Alanı
SEO
Cinsiyet
Erkek
Türkiye hizmetleri sayesinde oyun ya da siparişlerle alakalı dilediğiniz işlem hakkında yardım alabilirsiniz. Hizmet veren boosterler, oyunları oynarken, dilediğiniz seviyeye ulaşabilmeniz için yanınızda olacaktır. Bu site üzerinden, oyun severlere en kaliteli hizmetler sunulmaktadır. Boost tabiri, yükseltici, artırıcı ve destekleyici anlamına gelmektedir. Yani bu işlem sayesinde, oynarken, liglerde sıkıştığınızda ya da vakit bulamadığınız durumlarda sizlere ilerleyebilmeniz için yardımcı olacaktır.

oyununu oynayanlar, Elo boost ve elo boosting gibi terimleri görebilirler. Bu sistem, profesyonel bir oyuncu yardımıyla sizlerin yükselmesine yardımcı olmaktadır. Yapılan bu işlemler sayesinde ise saatlerce uğraşmanıza gerek olmayacaktır. İstediğiniz lige kısa sürede ulaşarak, oyunun tadını çıkarabilirsiniz. hizmetlerini alarak, tek dereceli şampiyonluk seviyesinden bronz 3 seviyesine, buradan da platin 2 seviyesine yükselebilirler.

Bu sistemli ilgili verilen bir başka hizmet ise çalışmasıdır. Oyuncuların oyun esnasında rütbesini profesyonel destekler ile yükseltilmesi işlemidir. Aynı zamanda, valoranttaki boost hizmetleri oyuncuların kendi takımlarını taşımakta zorlanması durumunda da verilmektedir. Ya da bu işlemi yapacak vakti olmayan oyuncular için de bu hizmetler verilmektedir. Bu site üzerinden valorant boost hizmeti alarak, daha zahmetsiz ve oyunculara kolaylık sağlayacağını söyleyebiliriz. Oyuncular, tekli ya da çift kişiyle oyun oynama seçeneklerinden rahatlıkla tercih yapabilirler. Eğer valoranttaki bostun süreciyle ilgili daha net fikirlere sahip olmak istiyorsanız, üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
 
StarTR Bilgilendirme!
Yazılan Yorumlar Genel Ahlak Kurallarına Uygun Olmak Zorundadır. Bu Konuda Hassasiyet Göstermenizi Rica Ediyoruz.

Benzer konular