Neler yeni
StarTR Türkiye,nin Sanal Sohbet Odaları satilik sıfır ve ikinci el oto ilanlar

Evde Kal Türkiyem 💕

Korona virüs ve sebep olduğu COVID-19 hastalığından kendinizi ve çevrenizdekileri korumak için, T.C. Sağlık Bakanlığı'nın yayınladığı 14 Kural'a uymanızı önemle rica ederiz.

Daha Fazlası

StarTR Network 🎭

Öneri, istek, görüş, reklam ve sponsorluk, anlaşmaları hakkında bilgi almak için, iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.

Daha Fazlası

Forum Kuralları! 🤔🤔

StarTR Forum! kendine özgü kuralları olan, sınırsız özgürlük vaat etmeyen, akla her gelenin söylenmesinin ve isteyenin dilediği gibi davranmasının söz konusu olmadığı bir ortamdır.

Daha Fazlası

Tanıtım Çorlu Baklavacısı

seohaberleri

STR - Level-IIII
Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
28 May 2020
Mesajlar
214
Tepkime puanı
11
Puanları
18
Yaş
29
Konum
Ankara
İlgi Alanı
SEO
Cinsiyet
Erkek
Baklava, Türk kültüründe ve Türk mutfağında asırlardır yer alan şerbetli bir tatlı çeşididir. Her bayramın klasik tatlısı olarak bilinen baklava, Türk kültüründe ki yerini ve önemini asırlardır korumaktadır. olarak firmamız dilediğiniz zaman taze olarak tüketebileceğiniz baklavaları ile sizlere kaliteli hizmet sunmaktadır. için firmamızı ziyaret edebilir, taze ürünlerimizi günlük üretim ile satın alabilirsiniz. Sizler için meşhur Gaziantep baklavasını günlük olarak taze üretmekte ve aynı tazelikle sizlerin beğenisine sunmaktayız. Asırlardır mutfak kültürümüzde yer alan baklavayı, gelişen teknoloji standartları ile birleştirerek üretmekte, geleneksel tadından taviz vermeden müşterilerimize sunmaktayız.

Bugün dendiği zaman akla gelen ilk isimlerden olmak, sektöründe öncü bir firma olmak müşterilerimize sunduğumuz yüksek kalitede tatlılarımız ve memnun müşterilerimiz sayesindedir. Günden güne kendimizi geliştirerek taze lezzetlerimiz ile sizi buluşturmayı amaçlamakta, bu yolda azim ve kararlılıkla kalite standardımızdan ödün vermeden çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Baklava gibi daha pek çok geleneksel tatlımızın üretimini yapmakta, aynı zamanda market, restoran, toplu yemek firmaları ve otellere de toptan satış ve dağıtım yapmaktayız. Öncü olduğumuz tatlı sektöründe ki yerimizi koruyarak teknoloji ile beraber bizde gelişmekteyiz. Üretim ve dağıtımını yaptığımız baklava ve tatlı çeşitlerimiz ile müşteri memnuniyetimizi sağlamakta, baklava yemek için Gaziantep’e gitmenize gerek kalmadan geleneksel tatlılarımızı sizlere sunmaktayız. Bu eşsiz tatlardan mahrum kalmamanız için sizleri de Şehri Sanat Baklavacısı’na bekleriz. Hemen sizde sipariş ve bilgi için adresine gelebilirsiniz.
 
StarTR Bilgilendirme!
Yazılan Yorumlar Genel Ahlak Kurallarına Uygun Olmak Zorundadır. Bu Konuda Hassasiyet Göstermenizi Rica Ediyoruz.

Skype

StarTR Medya

StarTR

İnteraktif Siteler

Google

StarTR Archive

YouTube

StarTR LifeStyle

Twitter

Hababam Sohbet

Facebook

Uzman Yazar

KablosuzNet, E-Dünyanın

Kablosuz İnternet Günlüğü

WhatsApp

+90 542 270 47 07