Neler yeni
StarTR Türkiye,nin Sanal Sohbet Odaları esokey, okeylisans, OkeyLisans İnternet Hizmetleri

Evde Kal Türkiyem 💕

Korona virüs ve sebep olduğu COVID-19 hastalığından kendinizi ve çevrenizdekileri korumak için, T.C. Sağlık Bakanlığı'nın yayınladığı 14 Kural'a uymanızı önemle rica ederiz.

Daha Fazlası

StarTR Network 🎭

Öneri, istek, görüş, reklam ve sponsorluk, anlaşmaları hakkında bilgi almak için, iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.

Daha Fazlası

Forum Kuralları! 🤔🤔

StarTR Forum! kendine özgü kuralları olan, sınırsız özgürlük vaat etmeyen, akla her gelenin söylenmesinin ve isteyenin dilediği gibi davranmasının söz konusu olmadığı bir ortamdır.

Daha Fazlası

Tanıtım Cami Halısı Ürünleri

seohaberleri

Forever StarTR!
Seo Uzmanı
Katılım
28 May 2020
Mesajlar
574
Tepki Puanı
12
Yaş
30
Konum
Ankara
İlgi Alanı
SEO
Cinsiyet
Erkek
Muazzam mimari ve dekorasyonu ile fazlasıyla ilgi gören kutsal mekânımız camiler, zeminde kullanılan kaliteli halılar ve duvarda kullanılan çiniler ile kültürümüze ve dinimize özgü bir tasarıma sahiptir. olarak tercih edilen halılarda genellikle gerçek yün tercih edilmekte böylece koku oluşumu engellenmekte ve doğru bakım şartları sağlandığında uzun yıllar kullanılabilmektedir. Tavus, dokuma halıcılık sektörüne 1960 yılında başlamış, yarım asırdan fazla süredir sektörde edindiği tecrübeler ile gelişimini desteklemiş ve bugün modern entegre tesisi ile müşterilerine en iyi kalitede hizmet sunmak için çalışmalarına devam etmektedir. Hammadde olarak temin edilen yünün boyanmasından iplik haline getirilmesine ve dokunmasına kadar her işlemi bünyesinde gerçekleştiren firma Woolmark belgesine sahip bir işletmedir.

Woolmark belgesinin bir şartı olan ipliklerin üretimde oluşan kir ve yağdan arındırılması işlemi sayesinde firmanın ürettiği halılar daha temiz bir şekilde müşteriye sunulmakta ve keçeleşme riski ortadan kalkmaktadır. sektöründe son derece başarılı ürünler ve hizmetler ortaya koyan firma yarım asrı aştığı hizmet sektöründe sürekli olarak gelişimini desteklemekte ve tesislerini teknolojik cihazlar ve bilgisayarlı sistemler ile donatarak müşterilerine daha hızlı ve daha kaliteli bir hizmet sunmayı amaç edinmiştir. Firmaya ait ürün ve hizmetler hakkında detaylı bilgi almak ve kolayca sipariş vermek için web sitesini ziyaret edebilir, iletişim kategorisinden firma ile irtibata geçebilirsiniz.
 
StarTR Bilgilendirme!
Yazılan Yorumlar Genel Ahlak Kurallarına Uygun Olmak Zorundadır. Bu Konuda Hassasiyet Göstermenizi Rica Ediyoruz.

Benzer konular