Neler yeni
StarTR Türkiye,nin Sanal Sohbet Odaları esokey, okeylisans, OkeyLisans İnternet Hizmetleri

Evde Kal Türkiyem 💕

Korona virüs ve sebep olduğu COVID-19 hastalığından kendinizi ve çevrenizdekileri korumak için, T.C. Sağlık Bakanlığı'nın yayınladığı 14 Kural'a uymanızı önemle rica ederiz.

Daha Fazlası

StarTR Network 🎭

Öneri, istek, görüş, reklam ve sponsorluk, anlaşmaları hakkında bilgi almak için, iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.

Daha Fazlası

Forum Kuralları! 🤔🤔

StarTR Forum! kendine özgü kuralları olan, sınırsız özgürlük vaat etmeyen, akla her gelenin söylenmesinin ve isteyenin dilediği gibi davranmasının söz konusu olmadığı bir ortamdır.

Daha Fazlası

Tanıtım Çağrı Katibim Yazılımı

seohaberleri

Forever StarTR!
Seo Uzmanı
Katılım
28 May 2020
Mesajlar
574
Tepki Puanı
12
Yaş
30
Konum
Ankara
İlgi Alanı
SEO
Cinsiyet
Erkek
Hukuk bugün hayatın her alanında insanların ihtiyaç duyduğu, toplum düzenini oluşturan kuralların barındırıldığı, adalet temellerine dayanan bir kavramdır. Hukuki işlemlerin yürütülmesini sağlayan meslek kollarından biri olan avukatlık genellikle barolarda ya da avukatlık ofislerinde yapılmaktadır. Avukat bürosu ya da avukatlık ofisi olarak hizmet vermekte olan avukatlar ve hukuk bürosu çalışanları yoğun bir çalışma temposuna sahiptir. Yapılan her işlem resmi olduğundan dolayı herhangi bir hataya izin vermeyecek şekilde her işlemin eksiksiz ve doğru yapılması gerekir. yazılımı sayesinde hukuk bürosu işlemlerinin yükü en aza indirgenmekte ve bu sayede hukuk bürosu çalışanlarının iş yükü hafifletilmektedir.

Çağrı katibim yazılımına ek olarak Uyap toplu sorgu programı olan Uyap Katibim programı ve Taa Call Solution programı ile hukuk bürolarına hizmet vermekte, hukuk bürolarının yoğun çalışma temposu içerisinde ki dosya ve iş yükünün azaltılmasını sağlamaktadır. SHA Yazılım yazılımı sayesinde yüksek performans düşük maliyet raporlanabilir çalışma gücüne sahip olabilmenizi öngörmektedir. Diğer çağrı merkezlerinden farklı olarak içeriği tamamen hukuk bürolarının ihtiyaç ve taleplerine yönelik uyarlanan yeni nesil bu uygulama sayesinde icra takibi de dahil olmak üzere pek çok hukuk bürosu işlemi yapılabilmektedir. Hukuk bürosundaki iş yükünü hafifletmek ve işlemlerinizin daha hızlı ve eksiksiz şekilde yapılmasını isterseniz siz de SHA Yazılım internet sitesini ziyaret ederek sizin için uygun olan programa erişebilirsiniz.
 
StarTR Bilgilendirme!
Yazılan Yorumlar Genel Ahlak Kurallarına Uygun Olmak Zorundadır. Bu Konuda Hassasiyet Göstermenizi Rica Ediyoruz.