Bursa Kağıt Firması Sitesi

seohaberleri

Forever StarTR!
Seo Uzmanı
İlgi Alanı
SEO
Kırtasiye, tekstil, temizlik ürünleri gibi farklı kategorilerde yaygın olarak kullanılan masura ve karton tambur ürünleri farklı firmalar tarafından farklı kalite standartlarında üretilmektedir. ve karton tambur üretimi yapan firmalardan biri olan Mesan Kağıtçılık, 2004 yılından bu yana bu alanda hizmet vermekte olan başarılı ve öncü firmalardan biridir. Geniş üretim tesisleri ve donanımlı son teknoloji üretim cihazları ile her zaman en iyi kaliteyi hızlı ve güvenli bir şekilde müşterilerine sunmayı hedefleyen firma bu doğrultuda çalışma ve gelişmelerini ara vermeden devam ettirmektedir. Masura modelleri bant, alüminyum folyo, streç film gibi ürünleri sarmak için kullanılırken modelleri ise genellikle tekstilde perde ve kumaş sarmak amacı ile kullanılmaktadır.

Mesan Kağıtçılık 3000 metrekare alanda faaliyet göstermekte olan ve bugün 600.000 adet tambur ve 300 ton ile geniş bir üretim kapasitesine sahip olan başarılı bir firma olarak Bursa’ da çalışmalarına devam etmektedir. Farklı folding, tambur ve rulo çeşitleri ile isteğe bağlı ölçülerde üretim yapan firma belirli standartlar dışına çıkmadan her ölçüde üretim yapabilmektedir. kategorisinde yer alan firma 17 yıldır içerisinde olduğu sektörde başarılı işlere imza atmıştır. Firma ürünlerini online platform olan web sitesinde müşterilerine sunmakta ve iletişim bilgileri üzerinden sipariş oluşturarak hızlı ve güvenli bir şekilde alışveriş imkanı sunmaktadır.

StarTR Bilgilendirme!
Yazılan Yorumlar Genel Ahlak Kurallarına Uygun Olmak Zorundadır. Bu Konuda Hassasiyet Göstermenizi Rica Ediyoruz.