Borulama Projelendirmesi Hizmetleri

seohaberleri

Forever StarTR!
Seo Uzmanı
İlgi Alanı
SEO
PPD (Pro Plant Design), alanında şu tip hizmetler sunmaktadır:

İhale Mühendisliği ve Yönetimi

PPD, büyük ölçekli projelerin ihaleleri için teklif yönetimi hizmetleri sunmaktadır. Bu hizmet, tek bir proje ihalesi veya işletme çapında teklif yönetimi sistemi geliştirme için sağlanabilir. PPD ayrıca, teklif yönetim sistemi iş akışı ve RFQ (Request for quotation-Teklif talebi) gereksinimlerinin karşılanmasını sağlamak için özel olarak tasarlanmış bulut tabanlı bir yazılım aracı sağlar.

Maliyet Yönetimi

Mühendislik projelerinin maliyetini tanımlamak için AACE düzenlemelerine uyulmalıdır. Kıyaslama çalışmaları olarak şirketin geçmiş verilerinin işlenmesi gerekmektedir. PPD, müşterinin organizasyonuna uygun olarak maliyet yönetiminin geliştirilmesi için hizmetler sunmaktadır. Tüm maliyetler, toplanan teklifler ve koşullar veri tabanına kaydedilmelidir. Ayrıca PPD, şirketin maliyet yönetimi iş akışına dayalı bulut tabanlı maliyet yönetimi yazılım aracı geliştirebilir.

Zamanlama

Bilinmeyen etkiler, programlama öneminin bilinen etkilerinden fazladır. EVA (Kazanılan Değer Analizi), programlamanın çok önemli fakat göz ardı edilen bir yönüdür. PPD, EVA ile Müşteri zamanlama yönetim sistemi geliştirme sağlar. Ayrıca PPD, proje planlama ve izleme sisteminin iletimini sağlamak için programlama yazılımı (Primavera) ile etkileşime giren, kişiye özel bulut tabanlı bir yazılım aracı sağlar.

Doküman Yönetimi

Mühendislik projelerinin çoğunda yüzlerce veya binlerce mühendislik belgesi bulunur. Çağımızda bu belgeleri yönetmek için kullanışlı bir araç zorunludur. PPD, müşterinin gereksinimlerine uygun olarak doküman yönetim sistemi kurulumu ve geliştirmesi sağlar. Ayrıca belge onay döngüleri, değişken belge numaralandırma sistemi de dahil olmak üzere kişiye özel bulut tabanlı belge yönetim yazılımı sağlanması PPD’nin hizmetlerinden biridir.

Satın Alma Yönetimi

Büyük ölçekli mühendislik projeleri tedarik hizmetlerinin verilmesini gerektirir. PPD hem şirket hem de projeye özel tedarik hizmetlerini yönetmek için tedarik yönetim sistemi geliştirme sağlar. İş akışının yerine getirilmesini sağlamak için tedarik hizmetlerinin yazılım araçlarıyla desteklenmesi önemle tavsiye edilir.
Bu bağlamda ve hususlarında kapsamlı bilgiye erişmek ve proje bağlamında daha detaylı konularda bilgi edinebilmek maksadıyla adresli sitemiz ziyaret edilmeli ve sitemiz ayrıntılı bir şekilde incelenmelidir.

StarTR Bilgilendirme!
Yazılan Yorumlar Genel Ahlak Kurallarına Uygun Olmak Zorundadır. Bu Konuda Hassasiyet Göstermenizi Rica Ediyoruz.