Neler yeni

Evde Kal Türkiyem 💕

Korona virüs ve sebep olduğu COVID-19 hastalığından kendinizi ve çevrenizdekileri korumak için, T.C. Sağlık Bakanlığı'nın yayınladığı 14 Kural'a uymanızı önemle rica ederiz.

Daha Fazlası

StarTR Network 🎭

Öneri, istek, görüş, reklam ve sponsorluk, anlaşmaları hakkında bilgi almak için, iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.

Daha Fazlası

Forum Kuralları! 🤔🤔

StarTR Forum! kendine özgü kuralları olan, sınırsız özgürlük vaat etmeyen, akla her gelenin söylenmesinin ve isteyenin dilediği gibi davranmasının söz konusu olmadığı bir ortamdır.

Daha Fazlası

Tanıtım Başarılı Kilo Vermek İçin Tavsiyeler

seohaberleri

Forever StarTR!
Seo Uzmanı
Katılım
28 Mayıs 2020
Mesajlar
1,300
Tepkime puanı
15
Yaş
31
Konum
Ankara
İlgi Alanı
SEO
Cinsiyet
Erkek
Site Url
https://yaseminsoysal.com/
Site Title
Başarılı Kilo Vermek İçin Tavsiyeler
Kilo vermek konusunda pek çok kişi doğru ve başarılı yöntemler uygulamayı ister. Bu konuda başarılı şekilde kilo vermek için özellikle günlük yaşamda nasıl bir beslenme şekline sahip olunduğu önem taşır. Günlük yaşamda sıklıkla su içmek, yeşil çay tüketmek ya da ekmeği azaltmak gibi durumlar kilo verme konusunda etkili olur. Beslenme şekli haricinde düzenli şekilde egzersiz ya da yürüyüş yaparak bu diyet durumunu desteklemek de kilo vermeye fayda sağlar. Tüm bunların yanı sıra asıl önemli olan kişinin kilo vereceğini kendini inandırması ve iradesini kuvveti tutmasıdır. Çünkü kilo problemi yaşayan insanlar genellikle bu konuda kendilerine olan güvenini kaybedebiliyor. Yani asıl önemli olan, zihnen buna inanmaktan geçiyor. Kişi kendine inandığı sürece rahatlıkla kısa sürede en sağlıklı şekilde kilo verebilir. Sizde sağlıklı bir şekilde kilo vermek için Yasemin Soysal’ın Tek Şişman Beyniniz kitabını inceleyebilir ve satın alabilirsiniz.

Kilo vermek konusunda, seyahat etmek de kişiye iyi gelen ve farklı bir aktivite olan durumdur. Seyahat ederek, insanlar bir yandan öz güvenini yeniden kazanırken bir yandan da kilo vermeye destekleyen bir egzersiz yapmış olurlar. Bu yüzden kilo verme programları esnasında seyahat etmeyi de öncelikli tutmak önem taşır. Doğru bir yöntem ve izlenecek belirli durumlarla rahatlıkla kilo vererek sosyal yaşamda çok daha özgüvenli olmak da mümkündür.
 
StarTR Bilgilendirme!
Yazılan Yorumlar Genel Ahlak Kurallarına Uygun Olmak Zorundadır. Bu Konuda Hassasiyet Göstermenizi Rica Ediyoruz.