Neler yeni
UzmanYazar, Freelance Tanıtım Yazısı Satışı, Web Yazılım Hizmetleri StarTR Türkiye,nin Sanal Sohbet Odaları

Evde Kal Türkiyem 💕

Korona virüs ve sebep olduğu COVID-19 hastalığından kendinizi ve çevrenizdekileri korumak için, T.C. Sağlık Bakanlığı'nın yayınladığı 14 Kural'a uymanızı önemle rica ederiz.

Daha Fazlası

StarTR Network 🎭

Öneri, istek, görüş, reklam ve sponsorluk, anlaşmaları hakkında bilgi almak için, iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.

Daha Fazlası

Forum Kuralları! 🤔🤔

StarTR Forum! kendine özgü kuralları olan, sınırsız özgürlük vaat etmeyen, akla her gelenin söylenmesinin ve isteyenin dilediği gibi davranmasının söz konusu olmadığı bir ortamdır.

Daha Fazlası

Tanıtım Araca Özel 5D Havuzlu Paspas Ürünleri

seohaberleri

Forever StarTR!
Seo Uzmanı
Katılım
28 May 2020
Mesajlar
853
Tepki Puanı
15
Yaş
30
Konum
Ankara
İlgi Alanı
SEO
Cinsiyet
Erkek
modelleri, farklı marka araçların iç tasarım özelliklerine uygun üretilmiştir. 3D, 4D ya da 5D gibi seçeneklerle üretilen bu ürünler, kenar çıkıntılarından dolayı, havuz gibi bir görünüme sahiptir. Aynı zamanda, aracınıza gelen çamur, su ve diğer dış faktörler, aracınızın zarar görmesine neden olur. Ancak 5D havuzlu paspaslar sayesinde, bu kirlerin aracınızı kirletmesi ya da zarar vermesi önlenmiş olur. Havuzlu paspasların, farklı tip materyallerden üretildiğini söyleyebiliriz. Örneğin, bu üretim malzemelerinden bir tanesidir. Tamamen orijinal deriden imal edilen bu paspaslar, son derece dayanıklı ürünlerdir. Aynı zamanda, aracınızın döşeme rengine uygun olarak tasarlanan renklerde ürün seçenekleri de bulunur.

5D ürünlerinin yanı sıra seçenekleri de site üzerinde mevcuttur. Hemen hemen her araca uygun olarak tasarlanan paspas modelleri, taban kaplamalı, dikişli, logolu ve benzeri seçenekler ile üretilir. Paspasların malzeme yapısı, oldukça sağlam materyaller kullanılarak imal edilmiştir. Bu nedenle, son derece uzun ömürlü olan paspas seçenekleri vardır. Site içinde yer alan ürünler arasında, minder, kılıf, plaka ve benzeri seçenekler de yer alır. Her bir paspas ya da ürün modelinin farklı tip karakteristik özelliği vardır. Ancak son derece kaliteli ve her kullanım alanını destekleyen paspas seçenekleri site üzerinde yer alır. linki üzerinden aracınız için uygun paspas modellerini kontrol edebilirsiniz.
 
StarTR Bilgilendirme!
Yazılan Yorumlar Genel Ahlak Kurallarına Uygun Olmak Zorundadır. Bu Konuda Hassasiyet Göstermenizi Rica Ediyoruz.

Benzer konular