Neler yeni
StarTR Türkiye,nin Sanal Sohbet Odaları esokey, okeylisans, OkeyLisans İnternet Hizmetleri

Evde Kal Türkiyem 💕

Korona virüs ve sebep olduğu COVID-19 hastalığından kendinizi ve çevrenizdekileri korumak için, T.C. Sağlık Bakanlığı'nın yayınladığı 14 Kural'a uymanızı önemle rica ederiz.

Daha Fazlası

StarTR Network 🎭

Öneri, istek, görüş, reklam ve sponsorluk, anlaşmaları hakkında bilgi almak için, iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.

Daha Fazlası

Forum Kuralları! 🤔🤔

StarTR Forum! kendine özgü kuralları olan, sınırsız özgürlük vaat etmeyen, akla her gelenin söylenmesinin ve isteyenin dilediği gibi davranmasının söz konusu olmadığı bir ortamdır.

Daha Fazlası

Tanıtım Araç Kamera Sistemleri

seohaberleri

Forever StarTR!
Seo Uzmanı
Katılım
28 May 2020
Mesajlar
536
Tepki Puanı
12
Yaş
30
Konum
Ankara
İlgi Alanı
SEO
Cinsiyet
Erkek
Günümüzde araç sahipleri için en önemli unsurlardan bir tanesi güvenliktir. Araç içi ve dışı güvenliğin sağlanması son derece önemlidir. Bu noktada olabilecek en profesyonel sonuçların ortaya çıkarılmasında son derece etkilidir. Profesyonel olarak tasarlanan bu sistemler sayesinde tam bir güvenlik elde edilebilmektedir. Araçların, herhangi biri tarafından zorlanması ya da farklı bir olumsuz duruma maruz kalması anlık olarak takrip edilebilmektedir. Aynı zamanda araç kamera sistemleri, araçlar seyir halindeyken de yaşanabilecek her türlü durumu kayıt altına almayı sağlamaktadır. Bunlar birlikte sistemleri koruma seçeneklerinin arttırılmasına imkân tanımaktadır. Mobil DVR ile araç özel kameralar ile gerçek zamanlı olarak izlenebilmektedir. Hem iç hem de dış ortamlar için kullanılabilen bu sistem tam zamanlı bir gözlem imkânı sağlamaktadır.

sistemi ise hareketli ortamlarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Özellikle araçlar seyir halindeyken dijital video kayı imkânı sağlamaktadır. Bu sayede trafikte yaşanabilecek her türlü olumsuz durum kayıt altına alınabilmektedir. Tüm bunlara ek olarak güvenliği arttıracak en önemli unsurlardan bir tanesi koltuk sensörüdür. Özellikle araç kamera sistemleri ile desteklendiğinde kusursuz sonuçların ortaya çıkarılmasına imkân tanımaktadır. sayesinde koltuk üzerinde birinin olup sürücü tarafına bildirilmektedir. Araçlarda herhangi bir şekilde yolcu unutulmasının önüne geçmek amacı ile tasarlanmıştır. Bu sayede sıkça gündeme gelen araç içerisinde yolu kalması sorunları ortadan kaldırılmaktadır. Bilgi için sizde adresine gelebilirsiniz.
 
StarTR Bilgilendirme!
Yazılan Yorumlar Genel Ahlak Kurallarına Uygun Olmak Zorundadır. Bu Konuda Hassasiyet Göstermenizi Rica Ediyoruz.