Aile Terapisi Nedir?

seohaberleri

Forever StarTR!
Seo Uzmanı
İlgi Alanı
SEO
Aile toplumun temel yapısı olarak toplum düzenini ve toplumdaki huzuru en fazla etkileyen birimdir. Sağlıklı ve mutlu aile yapıları için eşlerin ve aynı zamanda çocukların birbirleri ile etkili iletişim kurabilmeleri çok önemlidir. Aile içerisinde yaşanan iletişim problemleri, cinsel ilişki bozuklukları ve güven sorunları gibi konularda çiftlere destek sağlayan kişiler terapistlerdir. Mehmet Ulubey aile yapısının daha sağlıklı olmasını sağlamak amacı ile çiftlere , cinsel terapi gibi konularda hizmet vermektedir. Aile içerisinde yaşanan çiftler arası ya da çocuklarla ilgili konularda yaşanan sorunlarla baş edilmesi konusunda destek sağlayan psikoterapist, yazar ve aynı zamanda eğitim organizatörü Mehmet Ulubey 2009 yılında üniversitedeki görevinden ayrılarak kendi işyerinde hizmet vermeye başlamıştır.

Aile ve evlilik danışmanlığı, aile ve yaşam koçluğu, hızlı okuma eğitmenliği, profesyonel koçluk, objektif testler, tedavisi, dikkat dağınıklığı tedavisi, öğrenci koçluğu ve eğitim danışmanlığı, akıl zekâ oyunları ve satranç eğitmenliği, , üstün zekalılar eğitmenliği projektif testler konusunda danışanlarına hizmet veren Mehmet Ulubey yurt içi ve yurt dışı üniversitelerde psikoloji üzerine birçok eğitim almıştır. Günümüzde en fazla yaşanan sorunlardan biri olan aile içi geçimsizlik ve çocuklarla ilgili konularda etkin hizmet veren Uzman Psikolojik Danışman Mehmet Ulubey aynı zamanda ülke içi ve dışından yüzlerce öğrencisine de danışmanlık yapmaktadır. Mehmet Ulubey hizmetleri hakkında detaylı bilgi ve iletişim için web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

StarTR Bilgilendirme!
Yazılan Yorumlar Genel Ahlak Kurallarına Uygun Olmak Zorundadır. Bu Konuda Hassasiyet Göstermenizi Rica Ediyoruz.