Mesleki Yeterlilik Belgesi Sorgulama

• Konbuyu başlatan melis
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 0
  • Görüntüler : 2K -
    Etiketler:

melis

Aktif Kullanıcı
Kayıtlı Kullanıcı
İlgi Alanı
web
Mesleki Yeterlilik Belgesi Sorgulama | Artun Belgelendirme

için öncelikle belgeyi almış olmanız gerekir. İşin aslına inecek olursak, yeteneğiniz olan ya da ilgi duyduğunuz bir meslek için herhangi bir belgelendirme kuruluşuna başvuru yapmanız gerekir. Yaptığınız başvuru onaylandıktan sonra sizin için eğitim süreci başlar. Mesleğiniz ile ilgili eğitim alırsınız. Daha sonra eğitimin başarılı olup olmadığını anlamak için sınavlara girersiniz. Girdiğiniz sınav sonuçlarına göre eğer şartları sağlarsanız belgeyi almaya hak kazanırsınız. Belgeyi alıp alamadığınızı sorgulamak istediğiniz zaman Mesleki Yeterlilik Portalı veya E-Devlet üzerinden sorgu yapabilirsiniz. Böylelikle aldığınız eğitim sonucunda başarılı olup olamadığınızı öğrenebilirsiniz. Eğer başarılı olur ve belge almaya hak kazanırsanız referans olarak kontrol edilen adresi gösterebilirsiniz.

Mesleki Yeterlilik Belgesi İçin Sınav Sonuçları Nasıl Öğrenilir?

Eğer söz konusu belge almaksa öncelikle o belgeyi almaya hak kazanmamız gerekir. Bunun için de bir eğitim ve sonrasında gelen sınavlara girmek gerekir. Mesleki Yeterlilik Kurumu tarafından seçilmiş ve onaylanmış belgelendirme kuruluşları arasından tercih edeceğiniz kuruluş, size gerekli eğitimi verdikten sonra sınavlarınızı da yapacaktır. Mesleki yeterlilik belgesi sorgulama için bu sınavlarda başarılı olup olamadığınızı Mesleki Yeterlilik Web Portalı üzerinden öğrenebilirsiniz. Sizden istenilen aday bilgilerinizi girerek sistemde saniyeler içerisinde sonuçlarınızı öğrenebilirsiniz. Belge sorgulama da yine bu sonuçlar sonrasında yapılacaktır.

İçin Artun Belgelendirme

Alacağınız eğitim, kendinize ve bilginize neler katacağınız, neler öğreneceğiniz biraz da tercih edeceğiniz belgelendirme kuruluşuna bağlıdır. Artun Belgelendirme güvenilir, kaliteli, başarılı, eğitime değer veren, uzman ve deneyimli kadrosuyla adaylarını bekliyor. Sizler de güvenilir eğitim almak ve kendinizi mesleğinizde geliştirmek istiyorsanız tercihinizi bu kuruluş için kullanabilirsiniz. Tabi ki her şey kuruluşa ait değildir. Adaylar da gerekli dikkati göstermeli, bilgisini ve yeteneğini belli etmelidir. Sizler, bu işi istediğinize emin olmalısınız ki aldığınız eğitim sizin için faydalı olsun. Belki de yarınlarınız bu eğitimle daha güzel gelecek. Belgelendirme kuruluşları arasında yer alan Artun Belgelendirme, her zaman adaylarını bekliyor. Yeni gelişmeler, yeni işler için sizler de yeteneklerinizi keşfedin. Alacağınız eğitimi başarıyla tamamlayın ve mesleki yeterlilik belgesi sorgulama sonucunda kazandığınızı görün.

ARTUN Belgelendirme

Mehmet Akif Mahallesi Fatih Bulvarı Karaoğlu İş Merkezi No: 147/101 K:1, 34920 Sultanbeyli/İstanbul

+90 216 398 40 20

+90 216 398 40 23

+90 506 093 40 20

+90 216 398 40 21

[email protected]

StarTR Bilgilendirme!
Yazılan Yorumlar Genel Ahlak Kurallarına Uygun Olmak Zorundadır. Bu Konuda Hassasiyet Göstermenizi Rica Ediyoruz.