Neler yeni
Merhaba, Ziyaretci

Sitemize Kaydolarak Yeni Konu Açabilir, Destek Sağlayabilir, Destek Alabilir ve Paylaşılan Konulardan Yararlanabilirsiniz.Şekershell internet hizmetleri OkeyLisans internet hizmetleri StarTR Fashion Celebrity LifeStyLe

Levent Üzümcü ölen imamla dalga geçti

StarTR

Admin
Yönetici
Forever StarTR
Katılım
18 Ağustos 2018
Mesajlar
23
Beğeniler
0
Puanları
3
#1
Ağacın altında kalarak hayatını kaybeden imam Ramazan Akbaş için, "Ah be Ramazan... Bir imam kolay mı yetişiyor..." ifadesini kullanan Levent Üzümcü, tepki aldı.
zx_4322.jpg

CHP'nin Şişli Belediye Meclis Üyesi adayı Levent Üzümcü, basına verdiği demeçlerde ve sosyal medya hesabında, sürekli olarak linç edilmekten şikayetçi.
Muhalif olduğu için insanların üzerine geldiğini iddia eden Levent Üzümcü, skandal bir tweet'e imza attı. Levent Üzümcü, ölen imamla dalga geçti.

"BİR İMAM KOLAY MI YETİŞİYOR"
Geçtiğimiz günlerde DHA'ya düşen, "Denizli'nin Çivril ilçesinde imam Ramazan Akbaş (47), kestiği ağacın altında kalarak yaşamını yitirdi." haberini paylaşan Levent Üzümcü, "Ah be Ramazan... Bir imam kolay mı yetişiyor..." ifadesini kullandı.

"TEPKİLERE NEDEN OLDU"
Levent Üzümcü'nün, bu ifadesi tepkilere neden oldu. İnsanları aşağılayan ifadeleriyle gündem olan Levent Üzümcü, yine muhalif olduğu için linç edilmekten şikayetçi olmaya devam ediyor.