Neler yeni
Merhaba, Ziyaretci

Sitemize Kaydolarak Yeni Konu Açabilir, Destek Sağlayabilir, Destek Alabilir ve Paylaşılan Konulardan Yararlanabilirsiniz.


Şekershell internet hizmetleri OkeyLisans internet hizmetleri StarTR Fashion Celebrity LifeStyLe

İstanbul evden eve nakliyat hizmetleri

burcak

Kayıtlı Kullanıcı
StarTR Forum
Katılım
24 Ara 2018
Mesajlar
16
Beğeniler
0
Puanları
1
Konum
Ankara
#1
Eşya depolama; ev eşyanızın, ofis malzemelerinizin, yazlıklarınızın veya sezonluk işyerlerinizin taşınır mallarının: hırsızlık, sel, kira maliyetini indirgeme ve bunun gibi nedenlerle paketlenerek, sigortalı ve güvenlikli olarak seri numaralı bir halde depoda düşük maliyetlerde aklanması ve ihtiyacınız olanda yeniden merkezinize kurulum prosedürünün tümüdür.

Koyacak yer bulmakta sorun yaşadığınız kısmi ya da bir evin tüm eşyası olması durumunda, eşyalarınızı; havalı naylon, ip, karton koli ve mukavva-sunta silindirik fıçılara koymak sureti ile liste durumunda teslim alıyor ve daha sonra bir hafta öncesinden bildirdiğinizde liste durumunda teslim ediyoruz.

Güvenilir ve kapalı depolar ile sizlere depolama hizmeti sunuyoruz. Depolanan mallarınıza 24 saat bekçili ve güvenilir depolama hizmeti yanısıra, mallarınıza her tür su, sel, deprem ve hırsızlık sigortası yapıyoruz. Depolama esnasında hiçbir biçimde tozlanma, kirlenme, böceklenme, rutubet kapma gibi bir aksilik yaşanmayacaktır. Zira depolarımız periyodik olarak havalandırılmakta ve ilaçlandırılmaktadır.

Eşyalarınızı depolama esnasında kaliteli köpük, koli, karton, silindir fıçı kullanılarak kalifiye elemanlarımız tarafından özenle paketlenir ve bu paketleme prosedüründe koruma altına aldığımız eşyaları sizinle beraber ayrı ayrı listelemeye alırız ve teslim aldığımız eşyalara dair belgeleri size veririz. Eşyalarınızı bir hafta gibi bir süre öncesinden istediğiniz takdirde firma çalışanlarımız eşyalarınızı istediğiniz adrese teslim eder.

nakliye de hizmetlerimiz

Evden eve nakliyat

Şehirler arası nakliyat

Parça eşya taşıma


zorlunakliyat.com