Neler yeni
Merhaba, Ziyaretci

Sitemize Kaydolarak Yeni Konu Açabilir, Destek Sağlayabilir, Destek Alabilir ve Paylaşılan Konulardan Yararlanabilirsiniz.Şekershell internet hizmetleri OkeyLisans internet hizmetleri StarTR Fashion Celebrity LifeStyLe

Diamond Lumiere Pırlanta Dünyası

Laplace

Kayıtlı Kullanıcı
StarTR Forum
Katılım
14 Eylül 2018
Mesajlar
119
Beğeniler
0
Puanları
16
Konum
Heryer
#1
Son dönemlerde özellikle kadınlar arasında yaygınlaşan pırlanta tutkusu, her kadın için olmazsa olmaz haline gelmiş durumda. Hal böyleyken özel günler başta olmak üzere çeşitli günlerde kadınlara hediye alınmak istenmesi durumunda akıllara ilk olarak "Pırlanta yüzük" gelmektedir. Bu konuyla alakalı olarak yapılan araştırmalarda son dönemde tektaş yüzük başta olmak üzere kolye, bileklik ve küpe gibi takıların oldukça fazla rağbet gördüğü belirlenmiştir.

Bu konuda Diamond Lumiere Firması olarak siz değerli misafirlerimize birbirinden güzel tasarımlara sahip pırlanta ürünleri sunmaktan ve özel gününüzü daha bir anlamlı yaparak, günü ölümsüzleştirme konusunda sizlere yardımcı oluyoruz. Yapılan tasarımların birbirinden bağımsız olarak hazırlanması ve her tasarım için uzun uğraşların yapıldığı ürünlerimizde piyasada görebileceğiniz standart tasarımlardan oldukça sıra dışı ve bir o kadar etkileyici modellere şahit olabilirsiniz.

Bununla birlikte mağazamız üzerinden alacağınız ürünlerde imalat hatasından kaynaklanan herhangi bir hatadan dolayı iade alınmakta olup gerekli yardımların yapılacağı bilinmelidir. Aynı zamanda mağazamızdan satın aldığınız ürünler için zaman şartı olmaksızın istediğiniz zaman her ürünün ölçü, bakım, temizlik, tamir vb. işlemleri tarafımızdan herhangi bir ücret talep edilmeden yapılmaktadır. Bununla birlikte satın aldığınız ürünün garanti kapsamında kalması noktasında oldukça dikkatli hareket etmeli ve mağazamızdan satın aldığınız ürünleri kesinlikle üçüncü şahıslara teslim etmemelisiniz. Bu noktada mağazamız dışında farklı bir yere yapılan ölçü, bakım, temizlik, tamir vb. işlemlerin sonrasında ürün garanti kapsamı dışında kalacaktır.
İnternet sitemiz üzerinden vereceğiniz yüzük siparişlerinde size gönderilecek yüzüğün tam parmak ölçünüzde olmasını istiyorsanız, yüzük numaranızı bize bildirerek bunu sağlayabilirsiniz. Yüzük parmağınızın ölçüsünü bilmiyorsanız sitemiz üzerinden "Yüzük Ölçüsü" kısmına girerek parmak ölçünüzü nasıl alabileceğiniz konusunda yardım alabilirsiniz.

Diamond Lumiere Firması olarak İnternet sitemizden aldığınız tüm ürünleri ücretsiz kargo ile gönderecek olup her ürün için kendi sertifikasının olduğu bir belge ile birlikte elinize en kısa sürede ulaşabilmesi için çalışmalar yapıyoruz. Sizlerde sevdiğiniz kadına güzel bir gün yaşatmak ve onunla birlikte geçirdiğiniz günü ölümsüz yapmak istiyorsanız sizi mağazamıza bekliyoruz.

https://www.diamondlumiere.com/
 
Lütfen Dikkat !!!
Forum Sayfamızda Website Tanıtımları ( 1 ) Bir Adet Olmaktatır. Aynı Konuyu Başlık Değiştirerek Çoklu Tanıtım Yapanlar Forumdan Uzaklaştırılır.