Neler yeni
Merhaba, Ziyaretci

Sitemize Kaydolarak Yeni Konu Açabilir, Destek Sağlayabilir, Destek Alabilir ve Paylaşılan Konulardan Yararlanabilirsiniz.Şekershell internet hizmetleri OkeyLisans internet hizmetleri StarTR Fashion Celebrity LifeStyLe

Bu tavsiyeler sayesinde yıllara meydan okuyacaksınız!

StarTR

Admin
Yönetici
Forever StarTR
Katılım
18 Ağustos 2018
Mesajlar
23
Beğeniler
0
Puanları
3
#1
Dermatoloji Uzmanı Dr. Ebru Sağlık cilt sağlığı hakkında bilinmesi gerekenlerin altını çizdi.
5500612-728xauto.jpg

DERMATOLOJİ UZMANI DR. EBRU SAĞLIK Öneriyor
Sıradan nemlendiriciler cildi tembelleştirir, hücreleri canlandırıp antiaging etki almak için doğru kremleri size uygun şekilde reçetelendirmek önemlidir. Güneş kreminiz, yaz-kış doğru şekilde kullanıldığında sizi sadece güneşten ve lekelerden korumaz, aynı zamanda elastik liflerin yıkılmasını önleyerek kırışıklık ve yaşlanma karşıtı etki gösterir. Ayda bir kez yaptıracağınız yüzeysel tıbbi peeling işlemleri, klasik cilt bakımına göre deride daha derin bir yenilenme sağlayacağı gibi, leke ve kırışıklıkların tedavisini de sağlar.

Eğer derin tipte lekeleriniz varsa, Dermatoloji uzmanı doktorunuzun size özel düzenleyeceği protokole sadık kalarak, en az 1 yıl süreyle tedavinize devam edin. Makyajınızı, gözeneklerinizi tıkayabilecek yağlı solüsyonlar yerine cildinize uygun, özel yıkama jelleri ile çıkartın. Sonbahardan yaza kadar olan dönem cildinize çeşitli tedaviler ve işlemlerin yapılması için daha uygundur. Vakit kaybetmeden Dermatoloğunuzla görüşün.

640xauto.jpg
Peptit, antioksidan vitamin ve retionoik asit içeren kremler ile yıllara meydan okuyun. Cildinize uygun doğru kullanım önerileri için Dermatoloğunuzla görüşün. Cildinize yaptıracağınız estetik dermatolojik işlemlerin başarısı, beraberinde kullanacağınız, hücreleri uyaran doğru ürünlerle bir kat daha artar. Gözenenkler tam olarak arınmadan yapılan bakımlar, deri yenilenmesini yeterince uyaramaz. İyi bir yıkama jeli ve tonik kullanarak ve uygun aralıklarla tıbbi peeling yaptırarak ile etkiyi daha derinlere indirin.

Dolgu ve botoks uygulamaları kişiye özel planlanmalıdır. Tüm yüz değerlendirilerek yapılan bütünsel yaklaşım ile daha doğal ve çarpıcı sonuçlar elde edilir. Önemli olan ifadeyi kaybetmeden yıllara meydan okumaktır. Elastikiyet kaybı, matlık, nem kaybı, ince çizgiler ve izler için antioksidan, sıkılaştırıcı, SomonDNA’lı ve Hyaluronik asit içerikli mezoterapilerden fayda görebilirsiniz. İçinizdeki güzelliği dışınıza yansıtın. PRP ile kendi büyüme faktörleriniz sizi güzelleştirsin. Lazer veya diğer cihazlı uygulamalar cildinizdeki izler, lekeler, elastikiyet kaybı, yüz sıkılaştırma, gıdı küçültme gibi pek çok konuda diğer tedavilerle kombine edilerek kullanılabilir. Doğru işlem kombinasyonları başarıyı arttırır.

Kaynak: Mynet